Opróżnianie oraz dezynsekcja i dezodoryzacja mieszkań, domów, piwnic, strychów, pustostanów

Świadczymy kompleksowe usługi opróżniania, dezynsekcji i dezodoryzacji mieszkania i domów bez względu na ich powierzchnię. Jako doświadczona firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wykorzystujemy w trakcie realizacji usług wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania w możliwie najkrótszym czasie. Nasz profesjonalizm i skuteczność podejmowanych działań doceniają nasi Klienci, dzięki czemu możemy pochwalić się korzystnym wizerunkiem specjalisty w tej branży, gronem zadowolonych klientów i mnóstwem pozytywnych opinii w Internecie.

Usługi opróżniania, dezynsekcji i dezodoryzacji mieszkania i domów

Dlaczego powinieneś właśnie nam zlecić usługi opróżniania, dezynsekcji lub dezodoryzacji mieszkania albo domu? Jest wiele powodów, które przemawiają za nami. Przede wszystkim warto nas wybrać ze względu na to, iż:

 • Pracownik wykonujący dezynfekcję po opróżnieniu mieszkaniajesteśmy profesjonalistami,
 • posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży,
 • stosujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania,
 • do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób,
 • działamy legalnie – mamy zarejestrowaną działalność gospodarczą,
 • działamy szybko i skutecznie,
 • jesteśmy dyskretni i dbamy o prywatność naszych Klientów,
 • jesteśmy elastyczni i odpowiedzialni,
 • możemy zaproponować konkurencyjne ceny,
 • posiadamy ubezpieczenie OC,
 • wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług,
 • wystawiamy FV,
 • wywiązujemy się z terminów.

Gdzie działamy i dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości zlokalizowanych w aglomeracji warszawskiej. Naszymi klientami są klienci indywidualni oraz firmy bez względu na ich wielkość i rodzaj prowadzonej działalności. Ponieważ, jako specjaliści z branży, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Opróżnianie mieszkania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty kompleksowe usługi opróżnianie mieszkania lub domu, czyli wynoszenie z mieszkania lub domu wszelakich pozostałych tam rzeczy, w tym mebli oraz sprzętów RTV i AGD. Dlatego jest to idealna opcja dla osób, które muszą zwolnić mieszkanie lub biuro po zmianie nieruchomości lub przygotowując obiekt do sprzedaży lub albo przekazania kluczy nowym właścicielom, a nie chcą lub nie mają czasu robić tego samodzielnie.

Dlaczego warto nam zlecić opróżnianie mieszkania lub domu

Oczywiście najważniejszym powodem, dla którego warto nam powierzyć opróżnienie mieszkania lub domu jest Twój komfort i wygoda. Ponieważ dzięki nam nie musisz robić tego osobiście – zrobimy to profesjonalnie za Ciebie. Po drugie, oszczędzasz swój czas, który możesz przeznaczyć na inne cele, czy to zawodowe, czy prywatne. Oczywiście usługę wykonany sprawnie i bezproblemowo. Po trzecie, jeśli zlecisz nam opróżnienie mieszkania lub domu nie narazisz się na odpowiedzialność prawną. Pamiętaj, że wyrzucanie, czyli utylizacja mebli oraz sprzętu RTV i AGD jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ nie możesz wrzucić ich do kontenera na odpady komunalne – grozi Ci za to odpowiedzialność finansowa. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że opróżnimy Twoje mieszkanie całkowicie legalnie. Ponieważ wywieziemy rzeczy w miejsce zbiórki samodzielnie.

Dezynsekcja mieszkania i innych przestrzeni

Nasza oferta obejmuje również dezynsekcję mieszkania, domu i innych przestrzeni. Podczas dezynsekcji stosujemy metody dobierane adekwatnie do potrzeb danego wnętrza, dzięki czemu zapewniamy wysoką skuteczność dezynsekcji mieszkania i zwalczania różnorakich owadów – zarówno pełzających, biegających, jak i latających. Działamy szybko, sprawnie, profesjonalnie i skutecznie. Poza tym nasze usługi są w pełni bezpieczne dla ludzi i sprzętu. Dzięki nam uzyskasz przestrzeń pozbawionych niemile widzianych lokatorów.

Dezodoryzacja mieszkania i innych przestrzeni

W trosce o naszych Klientów oferujemy dezodoryzację mieszkania i innych przestrzeni, która ma na celu eliminację i neutralizację źródeł nieprzyjemnych zapachów w powietrzu. Zapewniamy wykorzystanie skutecznych i w pełni bezpiecznych rozwiązań. Podczas realizacji usług korzystamy wyłącznie z najlepszych i najbardziej wydajnych urządzeń, dzięki czemu dezodoryzacja mieszkania przebiega szybko i bezproblemowo. Co dzięki nam osiągniesz? Przede wszystkim:

 • neutralny zapach powietrza,
 • uniemożliwienie rozprzestrzeniania się odoru na inne przestrzenie,
 • przyjemne warunki do przebywania we wnętrzu,
 • uniemożliwić przesiąknięcie nieprzyjemnym zapachem mebli tapicerowanych i odzieży.

Opróżnianie, dezynsekcja i dezodoryzacja mieszkania i domów – cennik

Cena opróżniania, dezynsekcji i dezodoryzacji mieszkania jest uzależniona od wielu czynników, w tym od wielkości powierzchni. Jeśli interesuje Cię szczegółowy cennik usługi, zapoznaj się z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z naszym pracownikiem, który udzieli Ci szczegółowych odpowiedzi na zadane pytania.

Bezstresowe przeprowadzki
Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00
Adres korespondencyjny:
Łomżyńska 15/25, Warsaw, Poland
03-762 Warszawa
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Bezstresowe Przeprowadzki