Opinie

Dagmara

Podobnie, jak moi znajomi - jestem zachwycona. Po pierwsze, Pan Damian pomógł nam w przeprowadzce z Wawy do Berlina. Po drugie, zadanie nie było łatwe, bo czasu mieliśmy niewiele. Ale mimo wszystko Pan Damian wykazał się jednak bardzo dużym zaangażowaniem i sumiennością, dzięki czemu udało nam się wszystko sprawnie ogarnąć. Poza tym jest to osoba z bardzo wysoką kulturą osobistą i szacunkiem wobec drugiego człowieka. Dlatego z czystym sumieniem możemy oboje z mężem polecić pana Damiana we wszelkich sprawach związanych z organizacją i realizacją przeprowadzki.

(doskonale)
Agata

Jeśli szukasz ekipy do przeprowadzki mieszkania, czyli złożenie mebli i ich zabezpieczenie oraz przeniesienie pudeł, to jest ta ekipa! Robią to szybko i profesjonalnie. Kontakt w kwestii organizacyjnych błyskawiczny. Wysoki poziom kultury i atmosfera pracy bardzo sympatyczna, co przy stresie zwiazanym z remontem, jak w moim przypadku, bezcenne! Dziękuję za pomoc

(doskonale)
Michał

Zawsze super miła i profesjonalna obsługa że strony Pana Damiana. Od pierwszego kontaktu bardzo uprzejmy i zaangażowany. Ponadto przeprowadzka poszła szybko, sprawnie i w pełni bezproblemowo. Z pewnością takich ludzi trzeba polecać i wyróżniać! Ja na pewno jeszcze skorzystam z usług Pana Damiana.

(doskonale)
Jarosław

Z pewnością najlepsza ekipa do przeprowadzek!
Pełen profesjonalizm, niesamowicie pracowici, sprawni, kulturalni i uczciwi.
Poza tym dostarczyli przed przeprowadzką swoje naprawdę duże (idealnej wielkości) pojemniki mieszczące praktycznie wszystko co nie jest wielkim gabarytem.
Podsumowując, jeżeli zależy Ci na bezstresowej przeprowadzce to nie musisz szukać dalej, bo lepszej ekipy nie znajdziesz.

(doskonale)
Agnieszka

Z całego serca polecam. Oczywiście Pan Damian to profesjonalista, bardzo sprawnie zapakował rzeczy, na miejscu wypakował dokładnie tak jak chciałam. Zaskakująco wszystko dotarło bez uszkodzeń, nawet najdelikatniejsze przedmioty czy kwiaty. Czyli przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezstresowo, a myślałam że to niemożliwe Poza tym dodam, że korzystałam już z usług podobnych firm i nigdy nie byłam tak zadowolona jak z tej współpracy. Także polecam!

(doskonale)
Bezstresowe przeprowadzki
Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00
Adres korespondencyjny:
Łomżyńska 15/25, Warsaw, Poland
03-762 Warszawa
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Bezstresowe Przeprowadzki