Dlaczego warto nas wybrać?

Przeprowadź się bez stresu

Wiemy, że przeprowadzka musi być szybka, bezpieczna i pewna. Oczywiście na nas możesz polegać. Ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników każde zlecenie kończy się sukcesem.

Profesjonalna flota samochodowa

Na dodatek posiadamy flotę samochodów dostawczych o DMC 3,5 tony typu furgon, samochodów typu kontener z windą załadunkową oraz samochodów o DMC powyżej 3,5 tony.

Profesjonalne pakowanie

Oczywiście dostarczamy wszystkie niezbędne materiały do przeprowadzek: kartony, folie, stretch, pianki, pojemniki, wózki transportowe i platformy. Czyli masz wszystko w 1 miejscu.

Kompleksowa przeprowadzka

Poza tym, jeśli tylko chcesz, możesz spakować swoje mienie samodzielnie i pomóc w załadunku – lub zdać się całkowicie na naszych specjalistów. Czyli nasi specjaliści zapakują mienie do kartonów lub pojemników, zdemontują meble, zabezpieczą ładunek przed zniszczeniem i rozpakują wszystko w miejscu docelowym.

Ubezpieczenie mienia

Powierzone mienie jest ubezpieczone na kwotę do 200 000 zł. Ale wiemy, że z nami Twoje rzeczy są bezpieczne.

Pełna anonimowość

Nigdy nie pytamy osób publicznych o referencje i możliwość zrobienia zdjęć promocyjnych. Ponieważ zapewniamy całkowity spokój i anonimowość.

Bezpieczeństwo w trakcie pandemii

Nasi pracownicy działają w zgodzie z obowiązującymi procedurami i zaleceniami WHO. Po to, aby zapewnić maksymalną ochronę przed wirusem COVID-19.

Bezstresowe przeprowadzki
Pracujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00
Sobota: 10.00 - 16.00
Adres korespondencyjny:
Łomżyńska 15/25, Warsaw, Poland
03-762 Warszawa
© Wszelkie prawa zastrzeżone - Bezstresowe Przeprowadzki